REKREAČNÍ KOMPLEX
Losinka

ŠKOLNÍ VÝLETY

Holiday resort Losinka, jako každým rokem, nabízí ubytování pro školní výlety všech typů škol, v období měsíců duben - červen a září - říjen 2020. Samozřejmostí jsou i speciální ceny, které nabízíme na nejnižší úrovni v regionu.

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

TURISTICKÁ CHATKA

 • 104 lůžek
 • dvoulůžkové a čtyřlůžkové

PENZION SAXANA

 • 44 lůžek
 • dvoulůžkové a vícelůžkové

CENÍK UBYTOVÁNÍ

 

1 noc

2 noci

3 noci

Chatka

Saxana

Chatka

Saxana

Chatka

Saxana

 Základní škola I.st.

265 Kč

315 Kč

255 Kč

305 Kč

245 Kč

295 Kč

 Základní škola II.st.

275 Kč

325 Kč

265 Kč

315 Kč

255 Kč

305 Kč

 Střední škola

285 Kč

335 Kč

275 Kč

325 Kč

265 Kč

315 Kč

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

 • cena je uvedena na osobu/den a zahrnuje polopenzi formou jednotného menu
  - na každých 20 platících osob poskytujeme jedno místo pro doprovod (pedagoga) ZDARMA
  - cena zahrnuje veškerou spotřebu energií a vody, závěrečný úklid a ložní prádlo (bez ručníků)
  - v případě zájmu lze dokoupit obědy v ceně 60 Kč / osoba (polévka a hlavní chod)
  - cena zahrnuje rovněž pitný režim formou čaje nebo šťávy
 • Speciální strava/diety: při speciální stravě (bezlepková, diabetická, vegetariánská, bezlaktozová....) se účtuje poplatek 50 Kč/den.
 • Upozornění: při rezervaci pobytu přes zprostředkovatele (cestovní kanceláře, cestovní agentury, rezervační systémy-previo.cz, hotely.cz, hotel-ubytovani.cz apod.) bude cena pobytu navýšena o 15% a zaniká nárok na místo zdarma pro doprovod

   

Stravování probíhá formou jednotného menu. Strava zahrnuje i pitný režim. U polopenze příjezdový den začíná strava večeří a končí snídaní. Za příplatek 30 Kč / osoba lze využít snídaně formou bohatých švédských stolů (několik druhů sýrů a salámů, džemy, med, paštiky, másílka, čerstvá zelenina, párky, klobásy, vajíčka, smaženky, cereálie (čokoládové kuličky, kukuřičné lupínky, ovocné müsli), jogurty, teplá ovesná kaše, několik druhů pečiva, včetně sladkého, mléko studené/teplé, kakao, čaj, espreso z čerstvě mleté kávy, chlazené ovocné nápoje....).

Možnost opékání uzeniny - nutno rezervovat předem (opékače zapůjčíme zdarma, dřevo za poplatek z našich zdrojů, nebo si děti mohou nasbírat ve vedlejším lese). Klobásy/špekáčky s pečivem, hořčicí a táckem Vám rádi zajistíme, a to v ceně 35 Kč / osoba (cena platí i pro pedagog. dozor)

REZERVACE

Telefonická na čísle recepce +420 777 700 201 nebo e-mailem na adrese info@losinka.cz

Potřebujeme znát pro zpracování rezervace: termín pobytu, počty osob (děti + doprovod), požadavky na stravu (zda polopenzi nebo plnou penzi, popřípadě jiné varianty), kategorii ubytování, kontakt na vás.

Platby probíhají zálohově do výše cca 50% předem - termín a výše splátek se domlouvá individuálně, s doplatkem na místě po příjezdu vaší skupiny a podle aktuálního počtu účastníků.

PŘÍJEZD

Ubytujeme vás nejdříve po 14:00 hod., jelikož je velice pravděpodobné, že před vámi skončila pobyt jiná skupina.

V případě dřívějšího příjezdu vám zavazadla rádi uschováme.

Při příjezdu potřebujeme doložit jmenný seznam celé skupiny (jméno, příjmení, adresa bydliště, datum narození a u doprovodu číslo občanského průkazu.

V odjezdový den prosíme o uvolnění ubytovací kapacity nejpozději do 10:00 hod., abychom ji mohli včas připravit pro další přijíždějící skupinu.

Uvedenou nabídku školních výletů 2020 si můžete ve zkrácené verzi uložit nebo vytisknout ZDE.

TIPY NA VÝLET

Zámek Velké Losiny, vzdálenost od našeho komplexu: 600 m, rezervace / informace: 583 248 380)

Ruční papírna Velké Losiny (muzeum + výroba),vzdálenost od našeho komplexu: 1 km, rezervace / informace: 583 248 433

Veterán muzeum a ZOO park u Havlíčků Rapotín, vzdálenost od našeho komplexu: 6 km, rezervace / informace: 583 216 197, 603 870 921

Procházka městem Šumperk ze 13. do 21.stol., vzdálenost od našeho komplexu: 7 km, rezervace / informace: 583 214 000, 777 556 743

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, vzdálenost od našeho komplexu: 16 km, rezervace / informace: 585 283 282

Nový moderní THERME PARK Velké Losiny (6 bazénů), vzdálenost od našeho komplexu: 3 km, rezervace / informace: 583 394 444

Muzeum Silnic Vikýřovice, vzdálenost od našeho komplexu: 6 km, rezervace / informace: 583 211 688

V okolí našeho resortu Losinka je nespočet značených turistických tras, které se dají libovolně kombinovat s vlakovou dopravou soukromé Železnice Desná ve směru na Kouty nad Desnou. 

DOPRAVA

Pokud hodláte přijet vlakem nebo autobusem, musíte se nejdříve dostat do Šumperka, kde přesednete buď na vlak soukromé Železnice Desná směrem na Kouty nad Desnou a nebo na autobus směrem na Jeseník. V obou případech se jedná o integrovanou příměstskou dopravu, kterou zajišťuje společnost Arriva Morava. Skupinové jízdné lze zakoupit přímo ve vlaku nebo autobusu. Výstupní zastávka v obou případech je „Rapotín" místní spíše říkají „Rapotín u skláren". Jedná se o hlavní stanici v Rapotíně, nikoliv zastávku. Od tud je to k nám již pouze 700m.

Pokud budete pro přepravu využívat vlak soukromé železnice Desná, je vhodné je o tom předem informovat, aby vám zajistili potřebnou kapacitu ve vlaku. Tato přepravní společnost zajišťuje pro větší skupiny převážně zvláštní přípojný vagón (bez příplatku). Některé spoje jsou bohužel hodně vytížené a může se stát, že pokud vaše skupina nebude nahlášena, vlakvedoucí vás nevpustí do soupravy a budete muset čekat na další spoj. Pokud bude nahlášena, počítají s vámi a tento problém nemůže nastat. Z kapacitních důvodů je vždy lepší využít pro přepravu vaší skupiny ze Šumperka k nám vlak místo autobusu. Cena je stejná. 

Vyhledat vhodný vlakový nebo autobusový spoj do Šumperka (Rapotína) můžete zde .

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O REZERVACI? KONTAKTUJTE NÁS!

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.